Wirtualny spacer
Lord Jack Apartments, Rzeszów
Beti&Bobass - JLH pod Ratuszem
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Beti&Bobass - JLH pod Ratuszem

15 lipca 2020

Zapraszamy na kolejny koncert z serii Jack Lives Here, tym razem pod Ratuszem w samym sercu rzeszowskiego Rynku!

Beti & Bobass to para przyjaciół tworząca firmę pod tą samą nazwą. Ich działalność to głównie działalność artystyczna, produkowanie i nagrywanie muzyki. Na koncie duetu dwie płyty Beti & Bobass dla dzieci oraz Ogień & Ogień

Projekt „Beti & Bobass" powstał w 2012 roku w Nowym Targu i łączy dwóch przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia,pragnienia, uczucia muzyczne. Są mieszanką różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i temperaturę ich muzyki. Każdy dźwięk zawarty w ich muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym. Duet wykonuje covery: rockowe, blues – rock, utwory balladowe, przeboje lat 60/70/80/90, przeboje międzynarodowe, oraz swój autorski materiał.

Beata "Beti" Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Wraz z córką Kasią są finalistakami programu Aplauz Apaluz na stacji TVN w 2016 r.Twórca muzyki dla dzieci zawartej na płycie Beti & Bobass dla dzieci, współpracującej z Majką Jeżowską, z którą duet nagrał piosenkę pt. Moje Miasto https://www.youtube.com/watch?v=z29ZIUHAUdY

Wokalistka również współtworzy projekt Beti & Bobass tribute to Tina z najwększymi przebojami Tiny Turner. Zespół wygrał I nagrodę na Ogólnopolskim Festwalu Zespołów Coverowych w Tarnowie Podgórnym w 2018 r.
https://www.youtube.com/watch?v=DCa9KfsVKwE
Jako pedagog jest trenerem wokalnym na warsztatach dla dzieci młódzieży u Majki Jeżowskiej.
Beti wraz córką Kasią były internetową twarzą kampani Dove "Jesteśmy piękne " w 2016 r.
http://creativemagazine.pl/dove-jestesmy-piekne,3637


Kuba "Bobas" Wilk -multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer,realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, , Ino Ros, John James,Bartek Przytuła Quartet)

Start: 20:30
WSTĘP WOLNY!

 

Rynek No. 3 - 4
30-064 Rzeszów, PL

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Wirtualny spacer
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij