Wirtualny spacer
Lord Jack Apartments, Rzeszów
VODA - JLH pod Ratuszem
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

VODA - JLH pod Ratuszem

31 lipca 2020

Zapraszamy na kolejny koncert z serii Jack Lives Here pod Ratuszem

Zespół Voda istnieje od 2014 roku, posiada na koncie dwa autorskie albumy - debiutancki Onerare (2015) oraz Amphibia z 2019 roku. Jego sposób podejścia do muzyki nawiązuje do lat 70.tych, kiedy formy rockowe były często powiązane z bluesem, jazzem, rozimprowizowane i otwarte. Jednakże jest to styl dosyć mocny, odrębny i charakterystyczny. Voda nazywana jest często zespołem progresywnym, aby objąć definicją wszelakie fascynacje i kierunki, w jakich muzycy się poruszają. To zespół typowo koncertowy, który występował na wielu scenach w kraju i poza nim. Ostatnio, w 2019 roku m.in. Radek Kopeć został najlepszym wokalistą i gitarzystą Festiwalu Wielki Ogień, a Voda reprezentowała nasz kraj na Cambridge Rock Festival w Wielkiej Brytanii poprzedzając występ takich legend rocka jak Mostly Autumn, czy Atomic Rooster.
Na jesień 2020 Voda przygotowuje wydanie nagranej w czerwcu '20 koncertowej płyty Parallaxis, oddającej wyjątkową atmosferę występów na żywo, dzięki którym Voda zapada długo w pamięci.

Skład zespołu:
Radek Kopeć - gitara, śpiew
Mikołaj Spendel - gitara basowa, śpiew
Łukasz Piekarniak - instrumenty perkusyjne, śpiew


START: 20:30

Rynek No. 3 - 4
30-064 Rzeszów, PL

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Wirtualny spacer
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij