Wirtualny spacer
Lord Jack Apartments, Rzeszów
Projekt Trio - JLH Patio Lord Jack
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Projekt Trio - JLH Patio Lord Jack

03 sierpnia 2020

Zapraszamy na kolejny koncert z serii Jack Lives Here na Patio Lord Jack! 
Tym razem na naszej scenie wystąpi Projekt Trio!

Ela Węgrzynowska - wokalistka, pianistka, obecnie studentka 4-go roku musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Przygodę z muzyką zaczęła we wczesnym dzieciństwie. Ukończyła dwa stopnie szkoły muzycznej (fortepian, rytmika). Jest laureatką wielu konkursów i festiwali, ma spore doświadczenie sceniczne, jeszcze więcej energii i poczucia humoru. Muzyka to jej pasja i sposób na życie!

Sandra Reizer- 24 letnia gitarzystka i wokalistka, która wykona własne utwory oraz covery znanych polskich i zagranicznych wykonawców w aranżacji akustycznej. Inspiracją dla niej są m. in. John Mayer, Phil Collins, U2, The Beatles i wiele innych.

Klaudiusz Szpytma- Pianista/Klawiszowiec/kompozytor/aranżer. Szkoły muzycznej I stopnia nie ukończył, ponieważ został z niej wyrzucony bo był... niegrzeczny. Członek zespołu Trioaleta i Eleanore Krieger. Współpracował z wieloma uczestnikami The Voice Of Poland. Wspierał liczne przedsięwzięcia artystyczne, jako kierownik muzyczny i aranżer. Brał udział w wielu festiwalach piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej, wielokrotnie otrzymując wyróżnienie za akompaniament. Jednym z ciekawszych epizodów w jego muzycznym życiu była gra na amsterdamskich ulicach w masce konia.


START: 20:30

OTWARCIE PATIO: 17:00

WSTĘP WOLNY!

Rynek No. 3 - 4
30-064 Rzeszów, PL

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Wirtualny spacer
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij