Wirtualny spacer
Lord Jack Apartments, Rzeszów
Żaneta i Wojtek - JLH Patio Lord Jack
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Żaneta i Wojtek - JLH Patio Lord Jack

17 lipca 2020

Kolejny koncert Jack Lives Here na patio Lord Jack!

Tym razem na scenie wystąpią: Żaneta Chełminiak i Wojciech Jodła Jedliński
Jest to duet, który powstał w ubiegłym roku przez zabawne zrządzenie losu.
Ta dwójka przeniesie Was w świat przebojów polskich oraz zagranicznych, a nie zabraknie również elektronicznych beatów w połączeniu z gitarowymi dźwiękami i urzekającym damskim wokalem.
Wojciech Jodła Jedliński to pochodzący z Leżajska gitarzysta, który swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 5 lat i kontynuuje ją do tej pory.
Przez lata doskonalił umiejętności gry na wielu instrumentach, zaczynając od pianina, gitarach, ukulele, perkusji a na instrumentach elektronicznych kończąc.
Grał w wielu różnych zespołach i współpracował z wieloma wokalistami jak: Arek Kłusowski, Jakub Jonkisz (finalista X Factor) czy Artem Furman (zwycięzca X Factor).

Żaneta Chełminiak to 24latka pochodząca z województwa kujawsko- pomorskiego. Śpiewa od dziecka. W tej chwili jest związana z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie gdzie występuje na spektaklach wokalno-tanecznych, bierze udział w festiwalach i konkursach wokalnych, których wielu jest laureatką. Pracuje także w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku, od niedawna oprócz śpiewania również gra w spektaklach. Występuje na eventach solowo lub z gitarzystą w różnych, rzeszowskich knajpach, a w każdy czwartek prowadzi karaoke, gdzie już ma swoje małe grono fanów, którzy odkrywają nie tylko jej ale i też swoją pasję do muzyki wykonując wszystkim znane utwory w zupełnie innym stylu, bo z każdą kolejną godziną atmosfera staje się swobodniejsza z wiadomych przyczyn.
 

Żaneta współpracowała z przedstawicielami różnych gatunków muzycznych, między innymi z Tomaszem Filipczakiem, Jerzym Runowskim, Przemkiem Kuczyńskim, Adamem Palmą, Mateuszem Ważnym (Brain Dead Familia), Michałem Sobolewskim (FiszEmade Tworzywo Sztuczne), Filip Różański (Lao Che), Tomek Znyk (Natalia Szroeder), Ajagore (zespół koncertujący z Grażyną Łobaszewską).
Posiada i tworzy cały czas własny materiał.

Wstęp wolny!
Serdecznie wszystkich zapraszamy


Rynek No. 3 - 4
30-064 Rzeszów, PL

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Wirtualny spacer
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij